Veteriner Ankara 7/24 Tedavi ve Tanı Merkezi

Veteriner Ankara 7 gün 24 saat açık olan veteriner klinik merkezimiz size maksimum kalitede hizmet vermeyi temel amaç edinmiştir. Hem medikal destek hem de ürün temini konusunda sektörde önemli bir yere sahip olmanın gururunu yaşamaktadır. Sektörde uzun geçen çalışma süreçlerini başarıyla tamamladık. Elde ettiğimiz tecrübeler ışığında profesyonel veterinerlik hizmeti vermekteyiz. Kliniğimiz akılcı yönetim, bunun yanısıra istikrarlı kadronun özverili çalışmalarıyla şimdiki durumuna gelmiştir. Kaliteli hizmetleriyle de müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmıştır. Planlı organizasyon büyümesini de sağlayarak daha hızlı ve başarılı hizmet verecek duruma gelmiştir. Klinik merkezimiz Ankara' da 7 gün 24 saat veteriner kliniği olarak sağlık hizmeti vermektedir. Kliniğimizde konularında uzman hekimler görev yapmaktadır. Onlar gerekli olan her türlü tanı ve tedavi işlemlerini profesyonel bir şekilde sağlanmaktadırlar.

Veteriner Ankara evcil hayvan sağlığı konusunda her zaman en iyiyi sunmayı temel amaç edinmiştir Kliniğimiz hizmet standart ve kalitesini daima ileri götürmektedir. Hizmet vermeye başladığı günden itibaren birçok hayvanın yaşam kalitesini yükseltmiştir. Evcil olan kedi, köpek gibi ve egzotik diyebileceğimiz papağan,hamster, kuş, tavşan gibi hayvanların sağlığı, insan sağlığı ile daima paraleldir. Bu nedenle gerçekleştirdiğimiz hayvan sağlığı hizmeti oldukça ciddi bir iştir. İnsan sağlığını yakından ilgilendirir. Evlerimizde evcil hayvan besliyorsak bunların iyi korunmaları demek bizim ve çocuklarımızın da iyi korunmaları anlamına gelmektedir.

Sağlık açısından sizin ve aile fertlerinizin korunması büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle dostlarınızı evcil hayvan kliniği ortamında işini iyi bilen profesyonel bir veteriner hekime teslim etmelisiniz. Evcil Hayvan dostlarımızın ne gibi ihtiyaçları bulunmaktadır. En acil istekleri nelerdir En iyi sağlık hizmetlerini nasıl verebiliriz şeklinde soruların cevaplarını en kısa ve en hızlı bir biçimde cevaplamaktayız. Bu sebeple hayvan dostlarımızla hep yakın temas içerisinde bulunmaktayız. Dolayısıyla iletişim yolarımızı devamlı açık tutuyoruz. Günümüz şartlarında geçerli olan en modern ve en üstün teknolojik donanımlarımızla, tecrübeli ve uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Hiç durmaksızın vermeyi de sürdüreceğiz. Kliniğimizde uzman gözetiminde ve gerekli olan en uygun tavsiyeleri doğrultusunda 7 gün 24 saat acil hizmet sağlıyoruz. Ankara'da veterinerlik ile ilgili bilgileri evcil hayvan dostlarımıza gerekli bir biçimde aktararak yalnızca kedi, köpek, kuş ve benzeri evcillerimizin aşılamaları, hastalıklarının teşhis ve tedavisi değildir, bununla birlikte her çeşit üstün kaliteli pet malzemesi, mama, aksesuarları da kapsıyor. Bu konularda da bilgilendiriyoruz ve en uygun olanını tavsiye etmekteyiz.

Çok sevdiğiniz hayvan dostlarınızın her türlü sağlık sorunları için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca Klinik bünyesindeki Pet Shop hizmetlerinden de kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Bize bizzat ya da internet adresimizdeki mevcut telefon numarası vasıtasıyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Veteriner Ankara